BİLSAV Alüminyum, bu sene de fuara katıldı.

bilsav alüminyum

Sakarya’nın bu sektördeki köklü firmalarından BİLSAV Alüminyum, kurucu ortaklarından olduğu PROPEN markasıyla her sene olduğu gibi bu senede fuara katıldı.

TÜYAP tarafından PÜKAB (Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği) ve PÜKAD (Plastik Profil Üreticileri Kalite Birliği Derneği) işbirliği ile konusunda her yıl hazırlanan dünyanın en büyük fuarı İstanbul Pencere 12 yıldır istikrarlı büyümesini sürdürüyor. İstanbul Pencere 2011, inşaat sektörünün ve tüketicilerin en doğru pencere, cam, kapı teknolojisi, aksesuar, yan sanayi ve tamamlayıcı ürünlerine ulaşma ve seçebilme imkanı sağlıyor. TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde 09 – 12 Mart 2011 tarihlerinde düzenlenen İstanbul Pencere 2011, sektördeki son yenilikleri gözler önüne seriyor.

Fuar çok yararlı

Yurt dışı ve yurt içinden gelen ziyaretçilerin markalarına büyük ilgi gösterdiğini belirten firma sahibi Bilal Savaş Araç; fuarın firmaları için çok yararlı geçtiğini, üretim kapasitesinin %45'ini ihracat yapan firmanın fuardan sonra bu oranı %60 seviyelerine çıkartmayı hedeflediğini, yurtiçi piyasadan da birçok yeni bayilik verdiklerini söyledi.

2011 yılı içinde fabrikalarında kurmayı planladıkları yeni üretim hatlarının da Nisan ayı içinde devreye alınacağını belirten Bilal bey, bir Sakarya firması ve bir Sakaryalı olarakta tüm Türkiye'de ve uluslararası pazarda yer almaktan da ayrıca gurur duyduğunu belirtti.

Kaynak: http://www.sakaryarehberim.com/others/sakarya-haberleri-gazeteleri-bilsav-aluminyum-bu-sene-de-fuara-katildi-157895.html

 

Buradasınız Haberler