Ağaoğlu My Country

Yeni bir evin çok ötesinde, yepyeni bir hayat biçimi... Kentin gürültüsü ve karmaşasından uzak, alabildiğine doğal bir ortamda, kent yaşamının tüm konforu ile iç içe bir hayat.

 

 

Ağaoğlu My Country Projesinde Grup Şirketimiz Olan PROPEN'i tercih etti...

Ağaoğlu My City

Ağaoğlu olarak, bugüne kadar yaşam alanları kurarken dikkate aldığımız yaşam mimarlığı felsefemizi, değerlerimizi ve bilgi birikimimizi Avrupa'ya taşıyoruz. Avrupa'daki ilk projemiz için İstanbul'un nezih semtlerinden olan ve şehrin gerçek merkezinde kent kültürünün tüm sosyal dokusunu taşıyan Bahçelievler'i seçtik. Adını bahçeli evlerinden alan bu köklü semt, hastaneleri, okulları, sinemaları, üniversiteleri alışveriş merkezleri, restoranları, plazaları ve 10 dakika mesafedeki Atatürk Havalimanı ile kent yaşamının tam merkezinde.


Ağaoğlu My City Projesinde Grup Şirketimiz Olan PROPEN'i tercih etti...

Ağaoğlu My Town

Çağdaş insanın ihtiyaç duyacağı tüm sosyal olanakları bir arada yaşayabileceğiniz Ağaoğlu My Town'da rahatınız, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için hiçbir detay atlanmadı.

 

 

Ağaoğlu My Town Projesinde Grup Şirketimiz Olan PROPEN'i tercih etti...

Ağaoğlu My Home

Ağaoğlu My Home, projesini oluştururken amacımız, geçmişten günümüze uzanan bir esintiyi, bir düşü, bir hayat kesitini yeniden canlandırmaktı.

 

Ağaoğlu My Home Projesinde Grup Şirketimiz Olan PROPEN'i tercih etti...

Ağaoğlu My Dream

Modern mimarisi, sağlam yapı teknolojisi ve çağdaş kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada sunan My Dream Club ile günümüz koşullarının en doğru projesi.

 

Ağaoğlu My Dream Projesinde Grup Şirketimiz Olan PROPEN'i tercih etti...

Ağaoğlu My Village

Ağaoğlu My Village, merkezi noktalara yakınlığıyla ideal bir yaşam alanı sunan Samandıra'da, 5 katlı konaklar ve tripleks villalardan oluşan benzersiz bir yerleşim.

 

Ağaoğlu My Village Projesinde Grup Şirketimiz Olan PROPEN'i tercih etti...

Buradasınız Referanslarımız